Україна, Запоріжжя, Патриотична 74а
+(38061) 717-01-01
institute@giproprom.com

Добрий день, шановні Партнери!

З радістю повідомляємо Вам, що з 2021 р. інститут ТОВ “ППІ “ГІПРОПРОМ” пропонує 3D BIM проектування.

Сьогодні найважливішим етапом проектування промислових підприємств, цивільних об’єктів та об’єктів інфраструктури є інформаційне 3D-моделювання. За допомогою 3D-моделей спрощується взаємодія проектувальників і замовника, що дозволяє точно і своєчасно врахувати всі вимоги клієнта. Для створення інформаційних 3D-моделей об’єктів і електронного обміну даними на кожному етапі проектування ми використовуємо сучасні технології на основі «Building Information Modeling» (BIM). Для виконання проектів на основі технології BIM ми застосовуємо програмне забезпечення провідних світових фірм – AutoDESK: REVIT, CIVIL 3D, INVENTOR, InfraWorks; TEKLA; ЛІРА софт.

Для перегляду створюваного проекту замовнику на будь-який з стадій проектування передається інформаційна 3D-модель об’єкта будівництва. Питання по взаємному розташуванню конструкцій і обладнання, зручності обслуговування вирішуються спільно із замовником на етапі розробки проекту, а не на будмайданчику. Так замовник, за бажанням, може бути залучений в процес проектування.

В інформаційній 3D-моделі пропонується зручна навігація проекту. При погодженні проектів і рішень замовнику більше не потрібно вивчати масу паперової документації.

Етапи застосування технології 3D BIM проектування, з урахуванням взаємодії з замовником:

●      стадія прийняття РІШЕННЯ:

3D візуалізації об’єктів на етапі стратегічного планування для інвесторів і загальної оцінки привабливості – РОЗРОБКА КОНЦЕПЦІЇ ПРОЕКТОВАНОГО ОБ’ЄКТА.

 

●      стадія ОТР, ЕСКІЗНИЙ ПРОЕКТ:

Опрацювання передпроектних 3D варіантів технологічних і архітектурно-будівельних компоновок для вибору кращого варіанту. На даній стадії, детально вивчивши 3D-модель, замовник може оцінити, як зручніше обслуговувати проектований об’єкт і дати пропозиції щодо оптимізації проектних рішень на початковій стадії проектування.

 

●      стадія ПРОЕКТ:

Виконання проектної документації в середовищі 3D BIM, з ув’язкою всіх дисциплін, 3D контролем колізій і перетинів – замовник отримує більш детальну інформацію по інженерному обладнанню, системам і основним будівельним рішенням.

 

●      стадія РОБОЧА ДОКУМЕНТАЦІЯ:

Виконання робочої документації в середовищі 3D BIM, з ув’язкою всіх дисциплін, 3D контролем колізій і перетинів, формування точних специфікацій матеріалів і обсягів робіт – в даній стадії 3D-моделі замовник може швидко знайти будь-який трубопровід, позицію КВП, обладнання та матеріалів з їх повними характеристиками і властивостями. Дана стадія показує замовнику всі капіталовкладення з практично 100% точністю.

 

●      стадія ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ:

Виконання 3D збірок і деталірованія виробів і вузлів, підготовка файлів для виробництва деталей на обладнанні з ЧПУ і / або 3D-друку.

 

Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з нами.